Фамилија: Леендерт Ариенс Вермеулен + Гриетје Диркс Троост

Из пројекта Родовид

Фамилија:29433

Родитељи

{{{Персон:118741}}}

{{{Персон:118742}}}

Деца

{{{Персон:118780}}}


Догађаји

10 април 1727 Свадба: Барендрецхт


Остали језици