Фамилија: Адриаен Пауwелс ? + Ариаантје Цорнелис ван дер Гиессен

Из пројекта Родовид

Фамилија:29382

Родитељи

{{{Персон:118463}}}

{{{Персон:118464}}}

Деца

{{{Персон:118731}}}


Догађаји

30 мај 1604 Свадба: Хендрик Идо Амбацхт

Напомена

Зијн тwееде хуwелијк


Остали језици