Фамилија: Алиx Марие Мартхе Цоста де Беаурегард + Хенри де Боиссиеу

Из пројекта Родовид

Фамилија:292596

Родитељи

{{{Персон:1181307}}}

{{{Персон:1181308}}}

Деца

{{{Персон:1181312}}}


Догађаји

2 октобар 1895 Свадба:


Остали језици