Фамилија: Хендрик ван Амстел + Едегиус ван Мијнден

Из пројекта Родовид

Фамилија:291341

Родитељи

{{{Персон:1088660}}}

{{{Персон:1176813}}}

Деца

{{{Персон:695605}}}Остали језици