Фамилија: Јохан ван Гемен + Беатриx Соббе

Из пројекта Родовид

Фамилија:289990

Родитељи

{{{Персон:1171510}}}

{{{Персон:1171511}}}

Деца

{{{Персон:1171507}}}

{{{Персон:1173116}}}


Догађаји

1350 Свадба:


Остали језици