Фамилија: Јоцхем Јан Даниелсз Сцхут + Тијсјен Ламбертс Хуискамп

Из пројекта Родовид

Фамилија:289977

Родитељи

{{{Персон:1171437}}}

{{{Персон:1171441}}}

Деца

{{{Персон:753630}}}


Догађаји

Свадба: Апелдоорн


Остали језици