Фамилија: Андрзеј Тęцзyńски + Катарзyна Заклика

Из пројекта Родовид

Фамилија:288162

Родитељи

{{{Персон:441643}}}

{{{Персон:1164230}}}

Деца

{{{Персон:449510}}}Остали језици