Фамилија: Рицхенза вон Хабсбург + Лудwиг вон Пфирт

Из пројекта Родовид

Фамилија:287461

Родитељи

{{{Персон:488268}}}

{{{Персон:1161591}}}

Деца

{{{Персон:1161592}}}Остали језици