Фамилија: Фриедрицх I вон Пфирт + Петрисса вон Зäхринген

Из пројекта Родовид

Фамилија:287460

Родитељи

{{{Персон:472789}}}

{{{Персон:1161590}}}


Догађаји

< 1111 Свадба:


Остали језици