Фамилија: Георг Јоханн I вон Велденз + Анна Мариа вон Сцхwеден

Из пројекта Родовид

Фамилија:285911

Родитељи

{{{Персон:1156413}}}

{{{Персон:1156414}}}

Деца

{{{Персон:1156416}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици