Фамилија: Луитгард ван Лотхаринген + Еберхард IV ван де Нордгау

Из пројекта Родовид

Фамилија:2847

Родитељи

{{{Персон:8654}}}

{{{Персон:8815}}}

Деца

{{{Персон:153417}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф54444@::Кјансен

Догађаји

> 944 Свадба:


Остали језици