Фамилија: Wицхман ван Биллунг + Фредеруна ван Саксен

Из пројекта Родовид

Фамилија:2844

Родитељи

{{{Персон:8711}}}

{{{Персон:8812}}}

Деца

{{{Персон:517937}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф53741@::Кјансен

Догађаји

935 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици