Фамилија: Конрад I. Хохензоллерн-Хохенберг вон Алтенстеиг + Маргаретха вон Хеwен

Из пројекта Родовид

Фамилија:28414

Родитељи

{{{Персон:113375}}}

{{{Персон:113376}}}


Вики-страница wикипедиа:де:Стаммлисте дер Графен вон Хохенберг

Догађаји

1355 Свадба:


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици