Фамилија: Ламберт ван Боулогне + Аделхеид

Из пројекта Родовид

Фамилија:2839

Родитељи

{{{Персон:8776}}}

{{{Персон:8804}}}

Деца

{{{Персон:261782}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф52127@::Кјансен

Догађаји

~ 1053 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици