Фамилија: Бернард Винçотте + Бéнéдицте Јонцкхеере

Из пројекта Родовид

Фамилија:283806

Родитељи

{{{Персон:1148620}}}

{{{Персон:1148621}}}

Деца

{{{Персон:1148622}}}Остали језици