Фамилија: Гастон де Бетхуне + Мартхе Терлинден

Из пројекта Родовид

Фамилија:283776

Родитељи

{{{Персон:1148541}}}

{{{Персон:1148542}}}

Деца

{{{Персон:1148543}}}

{{{Персон:1148545}}}Остали језици