Фамилија: Ода Вердунская + Ламберт II ван Леувен

Из пројекта Родовид

Фамилија:2828

Родитељи

{{{Персон:8749}}}

{{{Персон:8793}}}

Деца

{{{Персон:52990}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф51955@::Кјансен

Догађаји

1015 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици