Фамилија: Франçоис д'Антхенаисе + Марие-Агнèс де Кераутем

Из пројекта Родовид

Фамилија:282663

Родитељи

{{{Персон:1144323}}}

{{{Персон:1144324}}}

Деца

{{{Персон:1144332}}}Остали језици