Фамилија: Фрéдéриц Иер де Лорраине + Беатриx Цапет

Из пројекта Родовид

Фамилија:2820

Родитељи

{{{Персон:8651}}}

{{{Персон:8727}}}

Деца

{{{Персон:136244}}}

{{{Персон:144732}}}

{{{Персон:740894}}}

{{{Персон:1249067}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф27884@::Кјансен

Догађаји

951 Брачно одобрење:

955 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици