Фамилија: Гисèле Филле де Лоуис ле Пиеуx + Éврард де Фриоул

Из пројекта Родовид

Фамилија:2816

Родитељи

{{{Персон:8614}}}

{{{Персон:8734}}}

Деца

Гисèле Филле де Лоуис ле Пиеуx + Éврард де Фриоул

{{{Персон:47174}}}

{{{Персон:109574}}}

{{{Персон:166412}}}

{{{Персон:205663}}}

{{{Персон:211544}}}

Éврард де Фриоул

{{{Персон:140661}}}

{{{Персон:911130}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф27865@::Кјансен
[1]

Догађаји

836 Свадба:

Напомена

Зие ЕС НФ Банд II Тафел 188А

Извори

  1. - Шаблон:Анселме Цаилле
Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици