Фамилија: Ледгард вон Вермандоис + Гуиллауме Иер де Нормандие

Из пројекта Родовид

Фамилија:2811

Родитељи

{{{Персон:8692}}}

{{{Персон:8762}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф25860@::Кјансен
[1]

Догађаји

940 Свадба:

Напомена

Пас д'енфант цонну.

Извори

  1. - Биограпхие де Лиутгарде де Вермандоис Wикипéдиа
Остали језици