Фамилија: Марие Маргуерите Гуеррy де Беаурегард + Алеxис де л'Еспинаy

Из пројекта Родовид

Фамилија:280103

Родитељи

{{{Персон:1135244}}}

{{{Персон:1135245}}}

Деца

{{{Персон:1135256}}}Остали језици