Фамилија: Албрецхт II вон Хохенберг-Ротенбург + Урсула вон Оеттинген

Из пројекта Родовид

Фамилија:27930

Родитељи

{{{Персон:111182}}}

{{{Персон:111185}}}

Деца

{{{Персон:111336}}}

{{{Персон:111376}}}

{{{Персон:111378}}}


Вики-страница wикипедиа:де:Стаммлисте дер Графен вон Хохенберг

Догађаји

Свадба: (ИИИ)


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици