Фамилија: Елфтруде де Фландре + Сиегфриед де Гуинес

Из пројекта Родовид

Фамилија:2793

Родитељи

{{{Персон:8699}}}

{{{Персон:8739}}}

Деца

{{{Персон:130145}}}

{{{Персон:140717}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф1976379266034::Кјансен

Догађаји

964 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици