Фамилија: Фрéдéриц V де Нуремберг + Елисабетх оф Меиссен

Из пројекта Родовид

Фамилија:27914

Родитељи

{{{Персон:111130}}}

{{{Персон:111131}}}

Деца

{{{Персон:11879}}}

{{{Персон:111129}}}

{{{Персон:118995}}}

{{{Персон:119001}}}

{{{Персон:119007}}}

{{{Персон:119009}}}

{{{Персон:119010}}}

{{{Персон:119011}}}


Вики-страница wикипедиа:ен:Елисабетх оф Меиссен

Догађаји

7 септембар 1350 Свадба: Јена

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици