Фамилија: Гозело им Арденненгау + Уда (Вода) ван Метз

Из пројекта Родовид

Фамилија:2778

Родитељи

{{{Персон:8653}}}

{{{Персон:8707}}}

Деца

{{{Персон:8708}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф52057@::Кјансен

Догађаји

930 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици