Фамилија: Јацобус Мијнолдус Боесекен + Емилие Гаиллард

Из пројекта Родовид

Фамилија:277693

Родитељи

{{{Персон:1125274}}}

{{{Персон:1125275}}}


Догађаји

17 април 1934 Свадба: Амерсфоорт


Остали језици