Фамилија: Хериберт I вон Вермандоис + Бертха Морвоис

Из пројекта Родовид

Фамилија:2770

Родитељи

{{{Персон:8673}}}

{{{Персон:8675}}}

Деца

{{{Персон:8676}}}

{{{Персон:8678}}}

{{{Персон:138055}}}

{{{Персон:1276632}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф23816@::Кјансен

Догађаји

880 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцесзие ЕС НФ Банд I.1 Тафел 7


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици