Фамилија: Лоуис II ле Бèгуе - + Аделаида Парижская Жерардович

Из пројекта Родовид

Фамилија:2762

Родитељи

{{{Персон:8623}}}

{{{Персон:8639}}}

Деца

{{{Персон:8642}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф27871@::Кјансен

Догађаји

875 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес Зијн тwееде хуwелијк (на еен сцхеидинг)


Остали језици