Фамилија: Адалхард оф Парис + Алпаис

Из пројекта Родовид

Фамилија:2761

Родитељи

{{{Персон:8637}}}

{{{Персон:8638}}}

Деца

{{{Персон:8639}}}

{{{Персон:944139}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф24259@::Кјансен

Догађаји

860 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици