Фамилија: Wулфхард де Флавигнy + Сусанна оф Парис

Из пројекта Родовид

Фамилија:2760

Родитељи

{{{Персон:8627}}}

{{{Персон:8636}}}

Деца

{{{Персон:8626}}}

{{{Персон:8637}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ИдаванБоулогне.гед::ФАМ @Ф25894@::Кјансен

Догађаји

830 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици