Фамилија: Улрицх вон Елтз + Маргаретхе вон Реифенберг

Из пројекта Родовид

Фамилија:271971

Родитељи

{{{Персон:1102770}}}

{{{Персон:1102772}}}

Деца

{{{Персон:1102783}}}Остали језици