Фамилија: (Сир) Рогер ла Зоуцхе + Ела де Лонгеспéе

Из пројекта Родовид

Фамилија:270548

Родитељи

{{{Персон:617142}}}

{{{Персон:1097628}}}

Деца

{{{Персон:617143}}}

{{{Персон:1097624}}}



Остали језици