Фамилија: Цонстанце Флоренце де Роцхецхоуарт + Паул Антоине Маxимилиен Цасимир де Qуéлен

Из пројекта Родовид

Фамилија:270433

Родитељи

{{{Персон:1097262}}}

{{{Персон:1097263}}}Остали језици