Фамилија: Матхилде де Фрагуиер + Георгес Вигнон

Из пројекта Родовид

Фамилија:268390

Родитељи

{{{Персон:1090484}}}

{{{Персон:1090485}}}

Деца

{{{Персон:1090483}}}

{{{Персон:1090487}}}Остали језици