Фамилија: Герард / Геррит ван Поланен + Лиутгарде ван Wулвен

Из пројекта Родовид

Фамилија:267808

Родитељи

{{{Персон:1088442}}}

{{{Персон:1088443}}}

Деца

{{{Персон:1088449}}}

{{{Персон:1310892}}}


Догађаји

1359 Свадба:


Остали језици