Фамилија: Раоул де Гацé + Басилие Флаител

Из пројекта Родовид

Фамилија:266805

Родитељи

{{{Персон:1084779}}}

{{{Персон:1084780}}}

Деца

{{{Персон:1084781}}}Остали језици