Фамилија: Аделаïде Цéлестине Делпхине де Лéвис-Мирепоиx + Цхарлес Моуцхет де Баттефорт де Лаубеспин

Из пројекта Родовид

Фамилија:264760

Родитељи

{{{Персон:1076743}}}

{{{Персон:1076744}}}

Деца

{{{Персон:863672}}}

{{{Персон:1093833}}}Остали језици