Фамилија: Пхилипп вон Wассенаер + Флорентина ван де Wале

Из пројекта Родовид

Фамилија:2645

Родитељи

{{{Персон:8385}}}

{{{Персон:8386}}}

Деца

{{{Персон:8387}}}

{{{Персон:8388}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АелтјевандерБурцх.гед::ФАМ @Ф54381@::Кјансен

Догађаји

1225 Свадба: Зевенберген

Напомена

зие ЕС НФ Банд VIII Тафел 41


Остали језици