Фамилија: Пхилипп I вон Wассенаер + Агнес Персијн

Из пројекта Родовид

Фамилија:2644

Родитељи

{{{Персон:8382}}}

{{{Персон:8383}}}

Деца

{{{Персон:8384}}}

{{{Персон:8385}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АелтјевандерБурцх.гед::ФАМ @Ф54383@::Кјансен

Догађаји

1200 Свадба:

Напомена

зие ЕС НФ банд VIII Тафел 40


Остали језици