Фамилија: Таннегуy Дуцхâтел + Еглé Росалие Паулéе

Из пројекта Родовид

Фамилија:264053

Родитељи

{{{Персон:1073752}}}

{{{Персон:1073753}}}

Деца

{{{Персон:788410}}}

{{{Персон:1073754}}}Остали језици