Фамилија: Неллy де Лéвис-Мирепоиx + Фéлиx Вогт д'Хунолстеин

Из пројекта Родовид

Фамилија:263791

Родитељи

{{{Персон:1072623}}}

{{{Персон:1072624}}}

Деца

{{{Персон:1072620}}}Остали језици