Фамилија: Флорис Хербарен ван дер Леде + Меисје Хуго Боттер ван Сцхоонховен

Из пројекта Родовид

Фамилија:2637

Родитељи

{{{Персон:8358}}}

{{{Персон:8359}}}

Деца

{{{Персон:8360}}}

{{{Персон:8361}}}

{{{Персон:8362}}}

{{{Персон:8363}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АелтјевандерБурцх.гед::ФАМ @Ф25949@::Кјансен

Догађаји

1200 Свадба:

Напомена

зие Нед. Лееуw 1954, 1966, 1971, 1993


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици