Фамилија: Магдалена Сибyлле де Прусиа + Јоханн Георг I вон Сацхсен

Из пројекта Родовид

Фамилија:26314

Родитељи

{{{Персон:91197}}}

{{{Персон:103874}}}

Деца

{{{Персон:91198}}}

{{{Персон:133338}}}

{{{Персон:133360}}}

{{{Персон:234724}}}

{{{Персон:377275}}}

{{{Персон:382660}}}


Догађаји

29 јул 1607 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици