Фамилија: Цатерина Ангела Мариа Бригноле Сале + Царло Алфонсо Марцелло Маресцалцхи

Из пројекта Родовид

Фамилија:263072

Родитељи

{{{Персон:1070154}}}

{{{Персон:1070155}}}

Деца

{{{Персон:478810}}}Остали језици