Фамилија: Ридолфо Емилио Бригноле Сале + Пеллина Ломеллини

Из пројекта Родовид

Фамилија:263067

Родитељи

{{{Персон:1070145}}}

{{{Персон:1070146}}}

Деца

{{{Персон:1070152}}}Остали језици