Фамилија: Xавиер де Гонтаут-Бирон + Марие де Вириеу

Из пројекта Родовид

Фамилија:260497

Родитељи

{{{Персон:1061447}}}

{{{Персон:1061449}}}

Деца

{{{Персон:1061450}}}Остали језици