Фамилија: Wолфганг Хериберт вон Далберг + Елисабетх Аугусте Улнер вон Диебург

Из пројекта Родовид

Фамилија:260463

Родитељи

{{{Персон:1061339}}}

{{{Персон:1061341}}}

Деца

{{{Персон:1061344}}}Остали језици