Фамилија: ---- Еспивент де ла Виллесбоиснет + ---- де Вассарт д'Андернаy

Из пројекта Родовид

Фамилија:259455

Родитељи

{{{Персон:1058073}}}

{{{Персон:1058074}}}Остали језици