Фамилија: Марц Цувелиер + Јацqуелине Навез

Из пројекта Родовид

Фамилија:258770

Родитељи

{{{Персон:1056103}}}

{{{Персон:1056104}}}

Деца

{{{Персон:678345}}}Остали језици